Kúpiť Zoner Photo Studio X

V tejto špeciálnej darčekovej objednávke zakúpite ako elektronickú licenciu, kedy získate krásny darčekový poukaz, tak aj krabicové balenie, ktoré je samo o sebe nádherným darčekkom.

Zvoľte plán pre obdarované(ho)

Predplatné sa spustí vo chvíli, kedy bude využitý aktivačný kód a je platné jeden rok. Počas tejto doby možno uplatniť nárok na bezplatnú podporu a všetky aktualizácie.

Jeden používateľ

Licencia pre jedného používateľa.
Možno využiť aj komerčne.
​​​​​​​ZPS môžete nainštalovať na ľubovoľné množstvo zariadení, ktorá používate a prihlásiť sa na nich svojím Zoner účtom.Neobmedzený počet PC s Windows 10.

Zvolený plán
Výhodné

Rodinný plán

Všetci
Rodinná licencia umožňuje iba domáce nekomerčné použitie programu. ZPS X bude môcť využiť váš partner aj všetci vaši najbližší príbuzní, ktorí s vami žijú v spoločnej domácnosti (teda spoločne hradíte životné náklady).členovia domácnosti.
Len nekomerčné využitie.
ZPS môžete nainštalovať na ľubovoľné množstvo zariadení, ktoré používate a prihlásiť sa na nich svojím Zoner účtom.Neobmedzený počet PC s Windows 10.

Zvoliť tento plán

Bonusy

Čo prináša predplatné a aké má pravidlá?

×
Čo prináša predplatné a aké má pravidlá?
  • Užívateľ, ktorý má na svojom Zoner účte uloženú platnú licenciu, môže s programom pracovať na ľubovoľnom počte počítačov. Užívateľom sa rozumie konkrétna fyzická osoba.
  • Počas doby platnosti licencie máte nárok na bezplatné aktualizácie prinášajúce nové funkcie a všetky opravy a vylepšenia.
  • Po skončení objednaného obdobia platnosti licencie vám poskytneme mesačné ochranné obdobie, počas ktorého možno licenciu programu predĺžiť bez prerušenia funkčnosti.
  • Po vypršaní ochranného obdobia program trvalo umožňuje prístup k fotkám, základné operácie s nimi (prezeranie) a ich export. Ani mimo platnosť licencie nestrácate prístup k vašim fotkám.
  • Základná licencia je pre jednu osobu. Pre viac osôb je možné dokúpiť rodinné rozšírenie a pre organizácie obstarať multilicenciu.

Doplnkové produkty

Vyberte spôsob platby

Okamžitá platba

Platba prebehne okamžite, darčekový certifikát v prípade elektronickej licencie dostanete hneď. Fyzické produkty odošleme vybraným spôsobom do druhého dňa.

Ostatné metódy platby

Licenciu obdržíte po pripísaní peňazí na náš účet alebo pri prevzatí fyzických produktov.

Prevod trvá až tri pracovné dni o ktoré sa zdrží aktivácia vašej licencie.

Fakturačné údaje

Prosím, zadajte platnú e-mailovou adresu.

Vyplňte prosím toto povinné pole.

Vyplňte prosím toto povinné pole.

Vyplňte prosím toto povinné pole.

Vyplňte prosím toto povinné pole.

Vyplňte prosím toto povinné pole.

Potvrdenie objednávky

Potvrdením objednávky súhlasíte s obchodnými podmienkami, ochranou súkromia a licenčnou dohodou Zoner Photo Studia.

Potvrdiť objednávku

Čiastka k úhrade: Jednorazová úhrada jedného roka.

Celková cena objednávky musí byť vyššia ako 0 €.

Všetky ceny sú vrátane DPH. Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účet. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.