Magický čas je späť získajte darček k ZPS X zadarmo

Milí priatelia, blíži sa čas Vianoc, magických chvíľ kedy prichádza čas na veľa fotografií a na ich spracovanie. Využite preto tieto chvíle na obdarovanie seba, alebo svojich blízkych. So skvelým programom Zoner Photo Studio v slovenčine od nás dostanete exkluzívne krabicové balenie zadarmo vrátane doručenia kuriérom.

Chcem ZPS X s darčekom zadarmo
 
 

Atraktívne balenie

Balenie inštalačnej sady dodá darčeku exkluzívny vzhľad. Určite oceníte, keď budete mať pohromade ako praktickú príručku, tak USB flash disk aj s inštalačným súborom. Pekne všetko na jednom mieste.

Ako inštalačná sada vypadá?
×

Inštalačná sada

Ako inštalačná sada vypadá?
Krabicové balenie zadarmo
 

Bohatý obsah 

Čo by to bol za darček bez poriadného obsahu. Balenie schováva plnofarebnú praktickú príručku priamo od tvorcov programu. Obsahuje až 160 strán a venuje sa aj novinkám ZPS X. Naučíte sa prácu s vrstvami, s rozšírenými nedeštruktívnymi úpravami, výrobu fotopredmetov a strihu videa. Súčasťou balenia je aj 8GB USB flash disk.

Ako príručka vypadá?
×

Praktická príručka

Ako inštalačná sada vypadá?
Skvelé ako darček
 

Fotografie zadarmo

V Zoner Photo Studiu si môžete fotky nielen vylepšiť, ale objednať aj ich tlač. Od nás ako pozornosť získavate zadarmo tlač 15 fotografií v rozmere 10 x 15 cm. Upravte vaše fotky, objednajte a už len počkajte na ich doručenie.

Fotografie zadarmo
 

Doprava kuriérom zadarmo

Pohodlne sa usaďte, už nemusíte nikam chodiť. Bohaté darčekové balenie ZPS vám doručíme priamo k vám domov. Komplet inštalačná sada s ilustrovanou príručkou, USB flash diskom vrátane poštovného, ide na náš účet.

Skvelé ako darček
 

Vyhnite sa predvianočnému zhonu

Počet licencii v krabicovom balení zadarmo je obmedzený, preto neváhajte a rezervujte si darček, kým je ešte čas. Cena ZPS X s inštalačnou sadou zadarmo je 47,88 €, pôvodne 60,88 €.
 
Chcem ZPS X s darčekom zadarmo